Број на оглас: 3090030
Објавен на: 15.01.2019, 00:22
1 / 1

Digalka toppp ponudaa !!!!

5.500 МКД Цената не е фиксна 6.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Алатки

Вид на оглас: Се продава


odlicna digalka !!

kontakt : 071 275 - 770

Drago