Број на оглас: 3089897
Објавен на: 27.03.2020, 00:14
1 / 8

BMW 330d Facelfit so NAJVISOKO NIVO NA OPREMA!

123 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
330
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
135 kw / 184 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava BMW 330d perfektno so najvisoko nivo na oprema
servis napraven pred 1000 km i smeneti napred novi gumi 184ks
sporski sedista so tri memorii
na bmw se si funkcionira,registrirano
poveke info: 078 323 145
078 323 145
mozi zamena za ponovo E60 E90