Број на оглас: 3089667
Објавен на: 20.01.2019, 09:16
1 / 6

Audi A4 2.0 . Moze zamena

5.900 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e vo top sostojba , moze da se proveri kaj sakate za sve . Malo potrosuvacka . Moze zamena bez doplati za pasat b6 , bmw 320 , audi a3 ili mercedes e220 i e270 .
Za kesh ima mesto za dogovor , za zamena cenata e 6500.