Број на оглас: 3089528
Објавен на: 06.12.2018, 21:26
1 / 1

Huawei P20 Lite Full Pack со 2 год. гаранција

14.500 МКД Цената е фиксна
Марка:
Huawei
Модел:
P20 Lite
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


- Користен 2 месеци од прв ден на купување е користен со заштитна фолија на екранот и маска, ниеднаш нема паднато и нема гребнатини.
- Гаранција до октомври 2020, купен од Телеком
- Работи на сите мрежи
- Фул пакување и слушалки