Број на оглас: 3089335
Објавен на: 20.02.2020, 13:17
1 / 11

VW Wolksvagen 3.0

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
175 kw / 238 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e tip top bez maani
Servisirana redovno
Registrirana cela godina
2 para bandazhi Aluminski 17'' i 18''
Mozhna e zamena so kombe (8+1) ili kola so vasha ili moja doplata
Ima mesto za dogovor za cenata