Број на оглас: 3089192
Објавен на: 19.05.2019, 13:31
1 / 12

Nissan X trail 2.2 dizel 4x4

4.800 €
Марка:
Nissan
Модел:
X-Trail
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
84 kw / 114 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Nissan X - trail 2.2 dci dizel 4x4
FULL servis pred 2000km
Registracia i Zelen karton do Februari 2020

SUV e staklo socuvan, full oprema
Full elektronik, klimatronik, greaci vo sedista, klima, 6cd magacin, 6 berzina menuvac,

Novi zimski gumi so celicni bandasi 15"
Letni gumi so aluminski fellni 16"


Tel: 070 381 771
Viber: 070 444 458