Број на оглас: 3089071
Објавен на: 16.05.2019, 09:53
1 / 8

Volvo 440

1.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Volvo
Модел:
440
Година:
1995
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
61 kw / 83 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava volvo 440,dobro socuvano vo ispravna sostojba. Realni 145 000 km.

Za poveke informacii na tel.
078 222 542
071 565 683