Број на оглас: 3088747
Објавен на: 11.12.2018, 16:51
1 / 9

Mercedes C180 plin a-test

1.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 180
Година:
1995
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot e vo dobra sostojba registriran do juli 2019 atestiran plin vnesen vo soobrakjajna servisiran pred eden mesec ima ABS, servo, soncev krov. Za poveke informacii javete se