Број на оглас: 3088656
Објавен на: 14.02.2019, 12:11
1 / 4

Audi Q7

1 € Цената е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
Q 7
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Doneseno od 🇨🇭🇨🇭 so realni kilometrazi 219.000 so 4 zimski gumi novi servisiran zamena samo so ponovi koli . Kolata e vredna i beznikakva mana za povise detalno javete se