Број на оглас: 3087530
Објавен на: 30.06.2020, 22:55
1 / 8

Delovi za IVECO STRALIS i DAF

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Delovi za IVECO DAF E3 i E5 komplet se vebasto,avtomatski menjac,racem menjac,frizder,ladnici,turbo,retarder..

Потврден огласувач
 Vago Sped (претпријатие)