Број на оглас: 3087252
Објавен на: 18.03.2019, 16:14
1 / 10

mitsubishi outlander

1 €
Марка:
Mitsubishi
Модел:
Outlander
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


mitsubishi outlander
full oprema
so servisna.knishka