Број на оглас: 3087195
Објавен на: 13.06.2019, 15:10
1 / 6

REZERVNA GUMA ZA FIAT LANCIA

1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova nekoristena rezervna guma od malite za fiat ili lancia so 4 strafa dimenzi 135.80.13 gumata ne e koristena podolgo vreme mi stoi vo podrum cena ekstra