Број на оглас: 3086984
Објавен на: 22.11.2018, 12:28
1 / 2

Samsung galaxy Fame

2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Samsung
Модел:
Fame
Боја:
Blue
Интерна меморија:
до 1 GB
РАМ меморија:
До 0,5 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e koristen 3 godini. Se na nego raboti, ne čuva mnogu baterija.