Број на оглас: 3086744
Објавен на: 16.05.2019, 08:17
1 / 11

Baliracka. Kosacka. Senoobrtacka. Drljaci. Molzacka

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Site masini i priklucoci se vo rabotna sostojba i dobro socuvani, so mnogu malku rabotni saati. gi prdava poradi zaminuvanje. Mal komentar na cenana lice mesto, Posebno ako ide se komplet.