Број на оглас: 3086382
Објавен на: 17.01.2019, 19:34
1 / 7

BMW E60-520d !!!

9.999 € Цената не е фиксна 11.000 €
Марка:
BMW
Модел:
520
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
163 kw / 222 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba
(KAKO NOVA !!!)
REGISTRIRANA
NOVI GUMI M+S
A-TEST FOLII
2008 REDIZAJN
520D/163KS
tel.075 701 946
TEL..075 701 946