Број на оглас: 3086209
Објавен на: 15.04.2019, 21:23
1 / 3

FORD FOKUS 1.8 TDCI ZA DELOVI

5.555 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


se prodavat delovi za ford fokus 1.8 tdci i ford mondeo 1.8 tdi i 2.0 tdci