Број на оглас: 3086162
Објавен на: 19.03.2019, 12:21
1 / 4

guma continental so bandaz 205 55 16 4x100 od opel astra

3.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam guma continental premium contact rezervna guma od opel astra h so bandaz..
Gumata i bandazot se kako novi
Moze i posebno cena za sano guma 2500den, a samo bandaz 2000den... cena za komplet 3500den