Број на оглас: 3085936
Објавен на: 09.02.2019, 23:23
1 / 6

Honda Cbr600 2008

4.000 €
Марка:
Honda
Вид:
Спортски
Година:
2008
Модел:
Cbr
Километри:
20000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Honda Cbr600 2008 vo besprekorna sostojba motorot e na americki tablicki so 22000 pominati moze da se vidi sekoe vreme cena 4000 eura.....
Jane 077805992