Број на оглас: 3085805
Објавен на: 15.07.2019, 11:35
1 / 6

Mercedes sprinter 312 maxi

4.200 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Mercedes sprinter maxi 1997gidina 312 tyrbo dizel so pominati 229000 realni km ne e vracana kilometraza servis napraven komplet site novi dizni i greaci kako i dr registeiran do 7.2019