Број на оглас: 3085596
Објавен на: 10.12.2018, 19:22
1 / 1

Se prodava garnitura trosed,dvosed i fotelja

1 МКД Цената не е фиксна 11.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava garnitura trosed,dvosed i fotelja vo odlicna sostojba.Trosedod i dvosedot se pustaat..Informacii samo na ovaj br:078 629 954 BRANKO.Cena po dogovor.