Број на оглас: 3085566
Објавен на: 11.02.2019, 22:20
1 / 5

audi 80 b4 1.9 tdi 90konja

1.100 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
80
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava audi 80 b4 1.9 tdi 90 konja. voziloto e na mk tablici napraven servis ulje filtri 4 aluminiumski bandazi kolata e vo odlicna sostojba se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo