Број на оглас: 3085316
Објавен на: 16.03.2019, 16:09
1 / 12

AUDI A4 2.0TDI 140KS 2005GOD passat.bora.opel.seat

5.990 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2005 g DONESENA OD SCAJCARIJA KUPENA OD PRV GAZDA NA REALNI KILOMETRI.

NAPRAVEN KOMPLET SERVIS.
REGISTRIRANA DO 20-09-2019G

OD OPREMA IMA.
TRI ORGINAL KLUCA
ABS
ESP
AIRBAG
KLINATROMIK
BORD KOMPLJUTET
TEMPOMAT
EL STAKLA I RETROVIZORI
HALOGENKI
DVD
NAVIGACIJA

AUDI E MAKSIMALNO SOCUVANO.

LICE ZA KONTAKT.
078 374 800
078 374 800
078 374 800