Број на оглас: 3085075
Објавен на: 06.12.2018, 21:31
1 / 7

Se prodava

2.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
C5
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
79 kw / 107 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicnna sostojba.Mnogu e pogodna za majstori za prrevoz na razni matrijali.
Informacii samo na ovaj broj:078 629 954 BRANKO