Број на оглас: 3084954
Објавен на: 28.03.2020, 15:03
1 / 8

Одличен продукт за во претстојните ладни денови!!!!

169 МКД Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Одличен продукт за во претстојните ладни денови!!!!
Термо маски наменети за скијање, возење мотор, велосипедизам, џогирање а исто така и за сите оние кои што се занимаваат со градежништво.
*** Неопрен материјал ***
*** Флексибилни и меки ***
*** Универзална големина ***
*** Одлични за сите спортски активности во претстојните ладни денови***
*** Отвор на носот за полесно дишење ***

Достапни бои
---Црна---

Испорака по карго експрес низ цела Македонија

КОНТАКТ 075-730-910 (може и на viber)
КОНТАКТ 075-730-910( може и на viber)
КОНТАКТ 075-730-910 (може и на viber)
КОНТАКТ 075-730-910 (може и на viber)
КОНТАКТ 075-730-910 (може и на viber)