Број на оглас: 3084661
Објавен на: 21.02.2020, 06:52
1 / 2

Individualni casovi po GERMANSKI JAZIK

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Јазици

Вид на оглас: Се продава


Diplomiran profesor po germanski jazik odrzhuva nastava/chasovi po germanski jazik za deca i vozrasni.

*Individualni chasovi po germanski jazik.

*Vremetraenje na eden chas e 60 min.

*Mozhnost za intenziven kurs. Intenzitetot na kursot go birate vie sami:

*Raspolagam so sekakov vid literatura/matrijali potrebni za nastava.