Број на оглас: 3084267
Објавен на: 23.03.2019, 20:46
1 / 5

FRIZIDER ZA ODRZUVANJE-VITRINA...

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Neispraven e Motorot..Hitnoo Moze Zamena...Cenaa 180 evra...