Број на оглас: 3083858
Објавен на: 17.01.2019, 08:47
1 / 5

Mazda 323 P1. 3 benzin plin

1.250 € Цената е фиксна
Марка:
Mazda
Модел:
323
Година:
1997
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
54 kw / 73 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo od licna sostojba zimski gumi od oprema poseduva abs. SRS. centralna brava so dalecinsko servo volan