Број на оглас: 3083789
Објавен на: 05.06.2019, 14:56
1 / 8

PASSAT 5 1.9 TDI 2001god.

2.650 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat 5 1.9 TDI.