Број на оглас: 3083683
Објавен на: 12.01.2019, 09:50
1 / 12

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2005GOD FUL OPREMA

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA OPEL KORSA 1.2 BENZIN 2005GOD OD OPREMA POSEDUVA SERVO ABS AIRBAG KLIMA EL STAKLA CENTRALNO ORGINALNO RADIO SO CD TROKRK VOLNA 4NOVI GUMI NAPRAVEN E KOMPLETEN SERVIS KOLATA E MAKSIMALNO SOCUVANA KAKO VNATRESNIO ENTERIER TAKA I OD NADVOR PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA CARINA TIF HOMOLOGACIJA 078 550 230