Број на оглас: 3083553
Објавен на: 15.01.2019, 22:33
1 / 9

bmw 530 e60 moze zamena so moja ili vasa doplata prednos 4*4

6.600 € Цената е фиксна 6.650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava bmw 530 e60 top sostojba registrirano cela godina+zelen karton ful oprema greaci na sedista dvozonska klima senzori za dozd senzor za svetla elektrika na prozori retrovizori centralno parking senzor i mn drugo moze zamena za zamena cenata e 7200 prednos dzipce