Број на оглас: 3083249
Објавен на: 06.01.2019, 09:14
1 / 4

Americki Bates konduri cizmi broj 48 49 goretex vibram koza

3.500 МКД
Tип на обувки:
Чизми
Големина:
>46
Боја:
Црна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Odlicni
Kontakt 078 298 265