Број на оглас: 3082978
Објавен на: 24.03.2019, 11:51
1 / 4

Nadvoresen eksteren hard disk Apacer AC203 500GB USB 2.0

1.400 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Складирање меморија и медиумски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Hard diskot e star model (kupen 2011ta godina) no e mnogu malku koristen, skladirano e samo filmovi na nego. Nema loshi sektori.

Bez zameni. Prakjam po kargo.