Број на оглас: 3082789
Објавен на: 31.03.2020, 19:41
1 / 4

SE PRODAVA

720 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava hamachi martineli
2012 godina
2000 km ima pominato
Vespata e kako nova bez nikakvi zabeleski