Број на оглас: 3082773
Објавен на: 03.09.2019, 12:27
1 / 1

Обработливо земјиште во село Жван, Демирхисарско

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
1 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


се продаваат повеќе ниви и обработливо земјиште во село Жван Демирхисарско со различни површини.
Цена по договор.