Број на оглас: 3082750
Објавен на: 15.03.2019, 22:44
1 / 7

Se prodava

2.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ford focus 1.8 tddi 66kw 90 ks so garancija za 10000 km maslo filter kaisi se se promeneto so garancija za palenje na -25 cuvana e nadvor kade sto e slikana garaza nema moze i zamena za pogolemo vozilo i ponova god min 2008