Број на оглас: 3082509
Објавен на: 15.01.2019, 22:27
1 / 3

Acer Liquid 4G so garancija

2.500 МКД Цената е фиксна 3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Acer
Модел:
Liquid 4G
Боја:
Black
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
1,5 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Acer Liquid 4G kako nov,so vazecka garancija uste 4 meseca
078386850