Број на оглас: 3082495
Објавен на: 24.03.2019, 18:05
1 / 9

Ford focus 1.8 tdci 2005 god

3.400 € Цената е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ford focus 1.8 Tdci 85kw najdobriot motor voziloto e vo super sostojba napraveni redovni servisi mala potrosuvacka registrirano do 12.2019 god Oprema poseduva Klima Orginal cd radio so komandi na volan Kozen volan Aluminiumski bandashi 16" Centralna Eletrika na prozori Elektrika na retrevizori so greaci Ima dve novi zimni gumi Moze zamena Odgovaram i na viber