Број на оглас: 3082435
Објавен на: 20.03.2019, 11:24
1 / 3

Kompresor 50 litra

5.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kompresor 50 litra italjanski vo odlicna sostojba