Број на оглас: 3082359
Објавен на: 18.01.2019, 11:41
1 / 8

OPEL MERIVA 1.7CDTI UVOZ OD CH🇨🇭(unikat)

2.550 €
Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Auto
Карпош, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava :
OPEL MERIVA 1.7CDTI 101KS
-193.000KM
-NOV AKUMULATOR 2 GOD GARANCIJA
-NOVA VODNA PUMPA
- FULL OPREMA KOMANDI NA VOLAN
- GREACI NA SEDISTA
- KOZA(KOZEN ENTERIER)
- ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
- FABRICKO RADIO
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA