Број на оглас: 3082214
Објавен на: 17.01.2019, 11:51
1 / 6

Gumi i bandasi za dzip lada niva frontera suzuki

350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se skoro novi 235/75/15 odgovaraat na povise dzipovi lada niva frontera suzuki vitara i dr