Број на оглас: 3082198
Објавен на: 12.01.2019, 09:18
1 / 4

Se prodava opel astra 1.7 disel 95 god

600 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1995
Гориво:
Дизел
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra 1.7 disel 95 god. Ne registriran povece info na tel 075730932