Број на оглас: 3081965
Објавен на: 14.05.2019, 13:34
1 / 12

Се продава Викендица - Со нива (Лозје) - Населба Дамјан

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
4
Квадратура:
70 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Дрва
Дворна површина:
1838 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1990
Година на реновирање:
2009
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Населба Дамјан- Радовиш

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Значи викендицата е опремена со се : Струја , Вода , Гаража , опремена внатрешно (Има на сликата) , порта ....
Викендицата е точно на излез на новиот пат Штип - Радовиш одма до патот исто така има и излезе на стариот пат.
- Нива сеано (на сликата прикажана)
- Има ставено ограда
- Максимално е зачувана домаќински!