Број на оглас: 3081960
Објавен на: 10.01.2020, 17:18
1 / 5

Skoda octavia 1.9 tdi

6.700 €
Марка:
Skoda
Модел:
Octavia
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Skoda octavia 1.9 tdi godin;2007/2008
Extra stanjee klimatronik vredi kolata .