Број на оглас: 3081956
Објавен на: 11.12.2018, 14:21
1 / 12

Mercedes e220 Registriran so zelen karton! Ekstra cena!!!

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes e 220 1997god. bez nikakvi zabeleski,voziloto e socuvano, od oprema poseduva :
-elektrika na site prozori
-klima
-elektronsko podesuvanje na retrovizori
-zatemneti stakla so a test
-kuka
-radio so cd
-zimski gumi

Voziloto e Registrirano do Avgust 2019 godina so Zelen Karton !!!

Ekstra cena !