Број на оглас: 3081801
Објавен на: 12.12.2018, 12:47
1 / 2

SKIDA FABIA I Klapna na usisna grana VDO

3.000 МКД
Марка:
Skoda
Модел:
Fabia
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam klapna za usisna grana za skoda fabia I 1.4 tdi 51kw 2006 godina