Број на оглас: 3081713
Објавен на: 13.03.2019, 12:00
1 / 2

Zamaec, potisna i lamela za audi a4 b7

5.000 МКД
Марка:
Audi
Модел:
A4
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam original komplet zamaec, potisna i lamela za audi a4 b7 2.0 tdi 103kw, podetalno javete se na brojot dolu
Prakam po kargo