Број на оглас: 3081567
Објавен на: 16.04.2019, 00:04
1 / 7

AGV K5 HURACAN

268 € Цената е фиксна 280 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Вид на оглас: Се продава


Kacigata e krcka nova kupena vo swicarija so vgradeni naocari bez zameni i kombinacii cena fiks