Број на оглас: 3081079
Објавен на: 05.02.2019, 13:42
1 / 1

Otkup na Mobilni Telefoni

99 € Цената не е фиксна
Марка:
Apple
Модел:
Iphon
Боја:
Останато
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продаваVrsime otkup na mobilni telefoni
Iphon 5s,6,6s,7.....
Samsung s6,s7.....
Telefon.070-572-357