Број на оглас: 3080958
Објавен на: 13.12.2018, 13:50
1 / 10

Ford 1.8

1 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo perfektna sostojba so full oprema za poveke info javetese