Број на оглас: 3080733
Објавен на: 23.02.2020, 17:47
1 / 4

Frizider / Vetrina /

11.900 МКД Цената не е фиксна 13.800 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Za povekje informacii
076-245-005